Reality-Židlochovicko

Vše co by vás mohlo zajímat..

O nás...

Naše realitní kancelář sídlí v centru obce Židlochovice na ulici Nám. Míru 21. Působíme a specializujeme se na region Židlochovicko. Jsme realitní makléřky s dlouholetou praxí v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí. Na jaře 2015 jsme pro vás otevřeli kancelář v této oblasti, kterou velmi dobře známe, také tady bydlíme.

Velmi nám záleží, aby naši klienti byli maximálně spokojeni s výběrem své budoucí nemovitosti a servisem, který celý prodej či pronájem nemovitosti obnáší, včetně zajištění servisu finančního poradenství. Také nám záleží na skutečnosti, aby majitelé kteří nemovitost prodávají či pronajímají od nás dostali maximální profesionální servis právního poradenství, zajištění převodu energií, vyřízení finančního úřadu ohledně daně z převodu nemovitosti a zajištění průkazu energetické náročnosti budov, který je již nyní při prodeji nemovitosti nezbytný.

Jsme vám plně nápomocni při realizaci vašeho prodeje či pronájmu na trhu realit. Samozřejmostí je bezplatná konzultace a pokud nás nezastihnete v kanceláři, jsme stále na telefonním či e-mailovém kontaktu.

Těšíme se na spolupráci při realizaci obchodů na trhu realit.

Co nabízíme?

Přehled naších služeb

Věříme že u nás si vybere každý

Majitelům nemovitostí

Bezplatné poradenství a konzultace. Stanovení způsobu propagace nemovitosti. Kompletní zpracování prezentace nemovitosti. Inzerci na nejnavštěvovanějších realitních serverech, vlastních webových stránkách. Vyhledávání vhodných zájemců o nemovitost.

Zájemcům o nemovitosti

Výběr z nabídek nemovitostí. Vyhledávání nabídek nemovitostí dle požadavků. Možnost nezávazné schůzky s hypotečním poradcem.Vyřízení hypotečního úvěru dle aktuálně nejvýhodnější nabídky bankovních poskytovatelů.

Oběma stranám

Profesionální přístup realitního makléře. Právní ošetření transakce prostřednictvím advokátní kanceláře včetně bezpečné advokátní úschovy kupní ceny.