Nemovitosti

Prodej pozemku, Nosislav

Aktivní

Z107

130 000 Kč za nemovitost

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1865 m2. Pozemek je situován v katastru obce Nosislav v Jihomoravském kraji. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti , viniční trať Flaneky.

Pozemek je v katastru vedený jako orná půda, která je ve spodní části orána, dále se ve svahu nachází  sad a vinice

Příjezd k pozemku je po polní cestě. Více informací a domluvení prohlídky v RK.

 

Pro více informací volejte makléři nabídky

Jitka Pešová tel. 727 880 709

email.: pesova@reality-zidlochovicko.cz

Prodej pozemku, Vojkovice

Rezervace

Z105

1 300 000 Kč za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej pozemku na stavbu rodinného domu v obci Vojkovice. Celková plocha pozemku je 320 m2, uliční šíře 23 m v zadní části je 24 m. Pozemek se nachází v zastavěné části obce, vhodný na výstavbu menšího patrového domu.

Obec Vojkovice se nachází 17 km jižně od Brna s dopravní dostupností IDS a vlakového spojení. V obci je mateřská školka, základní škola I. stupeň, na II. stupeň jezdí děti 2 km do sousední obce Židlochovice, dále samoobsluha, restaurace a drobné provozovny a služby.

 

Pro více informací volejte makléři nabídky

Hana Karasová  tel. 774 800 392

email.: karasova@reality-zidlochovicko.cz

Prodej pozemku, Hrušovany u Brna

Aktivní

Z092

350 000 Kč za nemovitost

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej zahrady v katastrálním území Hrušovany u Brna s výbornou polohou kousek od rybníka o celkové ploše 254 m2. Na pozemku se nachází zděná podsklepená chata o velikosti 14 m2 a vlastní studna.Loni proběhla výměna oken-plast.
Pozemek je rovinatý,oplocený s možností parkování. Okolí pozemku poskytuje různorodé rekreační vyžití např. letní koupání v rybníce, výlety na kole v blízkosti cyklostezka a krásné procházky v okolní přírodě.

Kontaktovat:

Jitka Pešová

 

1