Nemovitosti

Prodej pozemku, Židlochovice

Aktivní

Z062

230 000 Kč za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej zahrady s chatou o celkové ploše 720 m2, šíře pozemku 17 m. Zahrada se nachází v zahrádkářské kolonii lokalita Křiby. Na pozemku se nachází zděná chata určená k rekonstrukci o velikosti 16 m2. Pozemek je od příjezdové cesty mírně svažitý s možností vjezdu na pozemek. Příjezdová cesta je po nezpevněné ploše.

 Obec Židlochovice má výbornou dostupnost z Brna cca 20 km. Obec protíná cyklostezka, nachází se zde zámek s krásným parkem, rozhledna Akátová věž Výhon a mnoho dalších kulturních možností. Veškerá občanská vybavenost a dostatečná různorodá obchodní síť drobných provozoven a služeb.

Pro více informací volejte makléři nabídky

Hana Karasová  tel. 774 800 392

email.: karasova@reality-zidlochovicko

Prodej pozemku, Hrušovany u Brna

Aktivní

Z092

350 000 Kč za nemovitost

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej zahrady v katastrálním území Hrušovany u Brna s výbornou polohou kousek od rybníka o celkové ploše 254 m2. Na pozemku se nachází zděná podsklepená chata o velikosti 14 m2 a vlastní studna.Loni proběhla výměna oken-plast.
Pozemek je rovinatý,oplocený s možností parkování. Okolí pozemku poskytuje různorodé rekreační vyžití např. letní koupání v rybníce, výlety na kole v blízkosti cyklostezka a krásné procházky v okolní přírodě.

Kontaktovat:

Jitka Pešová

 

Prodej pozemku, Židlochovice

Aktivní

Z050

140 000 Kč za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej pozemku vedeném jako orná půda o celkové rozloze 1034 m2 v katastrálním území Židlochovice ( Maděrán).

Pozemek se nachází na kótě 353 m n.m. a jako takový je vhodný k výstavbě rozhledny.
Pozemek není udržován, jsou na něm keře a vzrostlé dřeviny.
K pozemku vede nezpevněná příjezdová cesta.

 

Kontaktovat:

Jitka Pešová

 

 

1