Nemovitosti

Prodej pozemku, Židlochovice

Aktivní

Z148

800 000 Kč za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej zahrady s možností vjezdu až na pozemek o CP 1051 m2 v obci Židlochovice. Pozemek je oplocený obdelníkového tvaru, šíře cca 19m. Zahrada je osázená meruňkami, ringlou a vzrostlým ořechem. Na pozemku stojí menší chatka na nářadí, ale lze zde postavit stavbu pro zemědělství o zastavěné ploše do 25 m2.

Pozemek se nachází v klidné zahrádkářské kolonii s možností krásných procházek po okolí, přístup k pozemku je po nezpevněné komunikaci.

Obec Židlochovice s veškerou občanskou vybaveností se nachází 18 km od Brna. V těsné návaznosti obce je vybudovaná cyklostezka Brno - Vídeň a v sousední obci Žabčice nově vybudované koupaliště s tobogánem.

Prodej pozemku, Rajhrad

Rezervace

Z137

1 500 Kč za m²

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek, který byl využíván jako zahrada. Nyní zatravněný, udržovaný. Pozemek se nachází v oblasti Mlýnská zahrada na ulici Na aleji.

Příjezd k pozemku cca 140 m od místní komunikace po nezpevněné cestě.

 

Celková plocha pozemku je 498 m2

Rozměry: šířka cca 15 m x délka 35 m.

 

Více informací u makléře.

Jitka Pešová tel. 727 880 709

email.: pesova@reality-zidlochovicko.cz

 

Prodej pozemku, Židlochovice

Rezervace

Z139

450 000 Kč za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej zahrady ( s možností výstavby rekreační chaty) v Židlochovicích lokalita Strže o velikosti 3.602 m2, šíře pozemku v rozmezí 6 - 10,5 m.

Pozemek přímo sousedí s biocentrem a biokoridorem a nabízí tak ničím nerušenou relaxaci v krásné přírodě. 

Na pozemku se nacházejí starší neudržované ovocné stromy - meruňky, švestky, ořechy, a jabloně. Lze zde také vystavět rekreační chatu o velikosti 25 m2, evidenční číslo přiděleno. Příjezd k pozemku je po nezpevněné cestě. Horní část pozemku se nachází v blízkosti Akátové rozhledny.

Obec Židlochovice s veškerou občanskou vybaveností se nachází 18 km od Brna. V těsné návaznosti obce je vybudovaná cyklostezka Brno - Vídeň a v sousední obci Žabčice nově vybudované koupaliště s tobogánem. Také je zde možnost procházek v krásném prostředí.

 

Pro více informací volejte makléři nabídky

Hana Karasová  tel. 774 800 392

email.: karasova@reality-zidlochovicko

Prodej pozemku, Židlochovice

Rezervace

Z135

172 Kč za m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej ovocného sadu v obci Židlochovice v lokalitě Prostřední podsedky 16 km jižně od Brna.CP 2334 m2, šíře pozemku cca 12 m. Na pozemku se nacházejí ovocné stromy. Příjezdová cesta je po nezpevněné komunikaci.

 

Pro více informací volejte makléři nabídky

Hana Karasová  tel. 774 800 392

email.: karasova@reality-zidlochovicko.cz

Prodej pozemku, Rajhrad

Aktivní

Z138

1 500 Kč za m²

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zahradu s ovocnými stromy, která se nachází v zahradní kolonii Mlýnská zahrada na ulici Na aleji. Pozemek je spolu s ostatními oplocen a zaručuje tak klid a soukromí k zahradničení či rekreaci. Na pozemku je zahradní bouda s vodovodní přípojkou

Příjezd k bráně je cca 80 m od místní komunikace.

Celková plocha pozemku je 1463 m2

Rozměry: šířka 23 m x délka 64 m.

Více informací u makléře.

Jitka Pešová tel. 727 880 709

email.: pesova@reality-zidlochovicko.cz

     

    1