Prodej nemovitosti

Prodej domu Atypický, Nosislav, Masarykova

Prodáno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi rohový rodinný dům o dispozici 6+2 v obci Nosislav. Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky se společným vchodem a to na 4+1 a 2+1. Jednotka 2+1 – původní : 2 pokoje o velikosti 16m2, kuchyň 14m2, koupelna se sprchovým koutem 6m2, samostatné WC 2m2.

Jednotka 4+1 je po rozsáhlé rekonstrukci. V přízemí bytu kompletně nová vynilová podlaha. Kuchyň 12m2 se zcela novou na míru dělanou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči. Dále kompletně zrekonstruovaný obývací pokoj o velikosti 15m2, kde jsou nové rozvody elektřiny, nové omítky a snížený strop. V přízemí je také koupelna s WC, umyvadlem a prostorem pro sprchový kout 6m2.

V podkroví bytové jednotky se nachází 3 neprůchozí pokoje o velikosti 8,9 a 10m2, samostatné WC 1,5m2 a koupelna s vanou 7m2.

Součástí domu je terasa o velikosti 26 m2 na které je zastřešená pergola a zapuštěný bazén o rozměrech 4 x 2,5m. V zadní části pozemku jsou hospodářské budovy a velká dílna. Dvůr se zahradou cca 400 m2 a vinný sklep 78 m2.

Po celém domě je rozveden internet pomocí WIFI. V jednotce 2+1 televizní kanály pomocí antény, ve zrekonstruované bytové jednotce televize přes satelit ( cca 80 programů, platná smlouva do léta 2020) . Parkování před domem pro 3 vozidla. Přes zimu majitelé ocení parkování v zastřešeném průjezdu. Vytápěni domu je zajištěno plynovým kotlem, případně kotlem na tuhá paliva. Ohřev teplé vody mají oba byty samostatný.

Obec Nosislav se nachází v dojezdové vzdálenosti 20 minut autem od centra Brna, případně 40 minut autobusovým spojením. V obci se nachází mateřská školka, základní škola I.stupeň, pošta, samoobsluha, večerka, restaurace a drobné provozovny a služby. Dětská hřiště, tenisové kurty, fotbalové hřiště. Rovinatá oblast, ideální pro rodiny s dětmi na výlety na kole, na brusle a podobně.​

Pro více informací volejte makléři nabídky

Jitka Pešová tel. 727 880 709

email.: pesova@reality-zidlochovicko.cz

nahrávám...