Prodej nemovitosti

Prodej bytu 3 + kk, Židlochovice, Sportovní

Prodáno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji atipický byt o velikosti 3+kk ve dvoupodlažní novostavbě bytového domu v obci Židlochovice. Byt se nachází v 2. NP, patří k němu jedno parkovací místo vedle domu.

Dispozice:

obývací pokoj spojený s kuchyní 31,2m2 vybavenou prostornou kuchyňskou linkou  s vestavěnými spotřebiči - indukční varná deska, el. trouba, myčka,

ložnice 9,6m2, dětský pokoj 9,6m2, koupelna 4,1m2, WC 1,1m2, vstupní chodba 8,2

m2, šatna 1m2 a jako bonus kuchyňská spíž 1,6m2.

K bytu náleží balkon o velikosti 9m2 na který je přístup ze všech tří obytných místností, v přízemí domu je potom sklepní kóje 2m2.

Na chodbě ve vestavěné skříni je umně schovaný kondenzační kotel Baxi, pro ohřev teplé užitkové vody se využívají solární panely umístěné na střeše domu (doohřev pak zaobstará kotel se 40 l zásobníkem).

Podlahy v pokojích jsou vinilové - borovice milk, interiérové dveře Vekra, kuchyňská linka Ikea, koupelna Ptáček - zde je podlahové vytápění.

Dům stojí u malého parčíku a cyklostezky ve velmi klidné části města.

Dalším bonusem k tomuto bytu je to, že se nachází v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a Penny Marketu.

Obec Židlochovice se nachází jižně od Brna s výbornou dopravní dostupností IDS a vlakového spojení. Nachází se zde zdravotní středisko, školka, škola I. a II. stupeň, gymnázium, pošta, nákupní středisko a dostatečná různorodá obchodní síť drobných provozoven a služeb. Obec protíná cyklostezka, v těsné návaznosti obce jsou dvě koupaliště a mnoho dalších možností kulturního vyžití.

nahrávám...