Prodej nemovitosti

Prodej bytu 2 + 1, Hrušovany u Brna, Vodní

Prodáno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu po částečné rekonstrukci na ul. Vodní v obci Hrušovany u Brna. Celková plocha bytu 59 m2, 1NP/3NP. Byt má vlastní kombinovaný plynový kotel na vytápění a ohřev vody, okna jsou plastová, nové stoupačky.

Dispozice bytu: obývací pokoj o výměře 23,13 m2 na podlaze je položeno lino s imitací plovoucí podlahy. Druhý pokoj o výměře 17,64 m2 je přepažený na dva menší pokoje. Na podlaze v menším pokoji je položeno lino s imitací plovoucí podlahy a v druhém pokoji je položen koberec. Kuchyň o výměře 7,76 m2 je vybavena starší kuchyňskou linkou. Z chodby o výměře 4,97 m2 je samostatný vstup do koupelny o výměře 3,33 m2, dále vstup na samostatné WC o výměře 1,53 m2. Na podlahách v koupelně, chodbě a na WC je nově položená dlažba. Součástí bytu je prostorný zděný sklep. Za domem je zatravněný dvůr s možností parkování.

Obec Hrušovany se nachází 16 km jižně od Brna s dopravní dostupností IDS a vlakové spojení. V obci se nachází dvě mateřské školky, základní škola I stupeň na II stupeň žáci dojíždí 2 km do sousední obce Židlochovice, dále se zde nachází zdravotní středisko a dostatečná různorodá obchodní síť drobných provozoven a služeb.

Pro více informací volejte makléři nabídky

Hana Karasová  tel. 774 800 392

email.: karasova@reality-zidlochovicko.cz

 

nahrávám...